Pihak pengurusan

Pihak pengurusan SimpleSite

Pengurusan

CEO
Morten Elk morten@SimpleSite.my

Teknologi & Pembangunan

CTO
Thomas Petersen
thomas@SimpleSite.my

Jualan & Perkongsian

Ketua Pegawai Pemasaran
Santi Roc Castells
santi@SimpleSite.my

Pembangunan Produk & Komunikasi

Pengurus Produk dan Komunikasi
Trine Andersen
trine@SimpleSite.my

Pentadbiran & Sokongan

CFO
Pia Skourup
pia@SimpleSite.my

Pertumbuhan

Ketua Pertumbuhan
Jonas Bjerregaard Nielsen
jonas@SimpleSite.my

Pembangunan produk

Ketua Pembangunan
Michael ├śrsted Svendsen
michael@SimpleSite.my